Dom i Wnętrze

Białe meble do pokoju w stylach wnętrzarskich

890Views

Białe meble do pokoju to jeden z najmodniejszych motywów, jaki można spotkać w wielu propozycjach znanych architektów. Tego rodzaju wyposażenie świetnie pasuje do wnętrz tradycyjnych oraz nowoczesnych.

Tradycyjne, białe meble do pokoju

Tradycyjne, białe meble do pokoju znacznie różnią się od propozycji nowoczesnych. Klasyka rynkowa kocha różnego rodzaju zdobienia, dzięki czemu można podziwiać np. florystyczne motywy występujące na drzwiach od szaf, komód, a często nawet na regałach. Zdobione toaletki ze starannie wykonanymi nogami na pewno zachwycą tradycjonalistki, które każdego dnia przy takim właśnie meblu będą wykonywać staranny makijaż. Białe meble odnajdują się także świetnie w kuchni, gdzie będą przypominać stare, dobre czasy z dzieciństwa, kiedy bardzo dużo czasu spędzało się w kuchni swojej babci. Meble (ale odpowiednio zabezpieczone) w kolorze białym, tradycyjne równie dobrze można zaprosić do swojej łazienki.

Nowoczesne, białe meble do pokoju

Nowoczesne, białe meble do pokoju zdecydowanie różnią się od klasyki. Prostota i minimalizm aż przebija czyniąc z nich meble zupełnie inne, nieco bardziej chłodniejsze – co nie znaczy, że są one gorsze. Wręcz przeciwnie. Nowoczesne meble zachwycają swoim idealnie dobranym układem linii, dzięki czemu od razu można uznać, że panuje w nich ład i wyrównanie. Tego rodzaju meble proponowane są osobom, które niechętnie myślą o sprzątaniu zakurzonych powierzchni. Pamiętajmy tylko o tym, że styl nowoczesny kojarzony jest także z minimalną ilością dodatków we wnętrzach.