Dom i Wnętrze

Czas na remont: pokój nastoletniego chłopca

1.26KViews

Dojrzewanie syna (a co za tym idzie – zmiana zainteresowań, poglądów, upodobań i stylu), pociąga za sobą konieczność stworzenia dla dziecka nowej przestrzeni. Pora raz na zawsze pożegnać się z niebieskimi ścianami i dziecięcymi meblami! Sprawdź, jak urządzić pokój młodzieżowy, aby aranżacja zachwyciła chłopaka wkraczającego w dorosłość orz sprostała wymaganiom praktycznych rodziców.

Wygodny i modny pokój dla nastoletniego chłopaka

Pokój dla nastoletniego chłopca to miejsce odpoczynku, spotkań z kolegami oraz nauki. Aby stworzyć optymalne warunki do codziennego życia, konieczne jest zalezienie praktycznych, wygodnych oraz modnie wykończonych mebli. Trafną odpowiedzią na oczekiwania dzieci i rodziców są nowoczesne meblościanki! W dobrych sklepach meblowych znajdziesz niedrogie, pojemne komplety, które jednej strony nadają całości pożądanego charakteru i ozdabiają przestrzeń, a z drugiej sprzyjają utrzymaniu porządku. Możesz mieć pewność, że fronty o wysokim połysku i intensywnych kolorach przypadną do gustu Twojej pociesze ceniącej niebanalne rozwiązania. Dzięki mnogości komponentów wchodzących w skład młodzieżowych kompletów modułowych, możesz wspólnie z dzieckiem kreatywnie zagospodarować każdą, nawet nieustawną i niewielką przestrzeń.

Kącik do pracy

Podczas projektowania nowego pokoju pamiętaj, że ważnym elementem we wnętrzu każdego ucznia jest solidne, dobrze oświetlone biurko. Aby zapewnić dziecku maksimum komfortu podczas nauki do sprawdzianów i odrabiania lekcji, wybierz prosty model z szerokim blatem, który pomieści komputer, zeszyty i inne pomoce naukowe. Pamiętaj, aby ustawić mebel w taki sposób, aby światło słoneczne nie odbijało się w monitorze! Nieodłącznym towarzyszem biurka jest krzesło biurowe. Kręgosłup Twojego dziecka będzie Ci wdzięczny, jeśli wybierzesz model z regulowaną wysokością, elastycznie odchylającym się oparciem, podłokietnikami i lekkim wybrzuszeniem w okolicy lędźwiowego odcinka kręgosłupa.