Czy spotkania biznesowe musimy organizować wyłącznie w firmie?
Biznes

Czy spotkania biznesowe musimy organizować wyłącznie w firmie?

1.99KViews

Spotkania z kontrahentami oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi muszą odbywać się na neutralnym gruncie – tak mówią najnowsze badania dotyczące biznesu i marketingu. Znalezienie odpowiedniego miejsca może jednak okazać się problemem. Gdzie zaprosić swojego gościa lub zorganizować event firmowy? Podpowiadamy!

Skorzystaj z sal konferencyjnych w Jachrance – są tuż za rogiem!

Firmy położone w Warszawie lub w jej pobliżu nie powinny mieć problemów ze znalezieniem idealnego miejsca na spotkanie biznesowe. Nie brak tu restauracji, kawiarni, bistro. Niestety, decydując się na spotkanie w centrum miasta musimy uwzględnić fakt, że będziemy narażeni nie tylko na hałas, ale i na korki. Nie ma nic gorszego niż utknięcie w centrum miasta i odwlekanie spotkania!

Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z ofert jednego z licznych hoteli położonych poza granicami Warszawy – możemy wybierać pomiędzy hotelami umiejscowionymi nad jeziorami, przy lasach, parkach. Jednym z takich miejsc jest Lawenda Park hotel – ofertę znajdziemy na stronie jachranka.pl. Jedną z zalet tego miejsca jest możliwość wynajęcia sal konferencyjnych w Jachrance, przygotowanych na przyjęcie większej ilości gości.

Zalety pobytu w Jachrance

Pobyt blisko Zalewu Zegrzyńskiego daje wiele możliwości odpoczynku. Począwszy od relaksu na tarasie hotelu, poprzez próbowanie lokalnych przysmaków, aż po korzystanie z bogatej oferty SPA i wellnes.

 

me-project.org crx.pl fect-meble.pl