Dom i Wnętrze

Drewniane łóżko do nowoczesnej sypialni

1.43KViews

Większość producentów oferuje obecnie meble wykonane z lekkich płyt meblowych. Niestety, mimo zapewnień producenta o niezawodności tworzywa, w praktyce często okazuje się, że materiały imitujące drewno szybko ulegają zniszczeniu. Może warto wrócić do ponadczasowych, sprawdzonych rozwiązań i do nowej sypialni wybrać meble wykonane z litego drewna? Sprawdź, dlaczego warto porzucić substytuty i w sercu sypialni ustawić drewnianą zabudowę!

Jakość na lata

Drewno jest materiałem, który od wieków jest wykorzystywany do produkcji wyposażenia domów. W sklepach znaleźć możemy kolekcje wykonane z najróżniejszych drzew, począwszy od odmian o delikatnej, jasnej tonacji (na przykład dębu, sosny, klonu), na ciemnych, egzotycznych gatunkach kończąc (palisander, heban, mahoń). Dzięki niepowtarzalności struktury drewna, każdy stół, szafka czy szafa wykonana z naturalnego surowca jest absolutnie wyjątkowa i unikatowa. Drewno wnosi do pomieszczeń ciepło, dodaje przestrzeni naturalnego charakteru. Co ważne, drewno jest znacznie trwalsze niż inne materiały. Odpowiednio zaimpregnowane środkami do pielęgnacji, w nienagannej kondycji służy pomimo upływu lat. Ciekawą właściwością drewnianych mebli jest zdolność do samoregulacji poziomu wilgotności w pomieszczeniu.

Minimalizm w klasycznym wydaniu

Jeśli wydaje Ci się, że meble z drewna kłócą się z minimalistycznymi trendami królującymi we wnętrzach, musimy wyprowadzić cię z błędu! Najlepsze marki oferują kolekcje lekkich, prostych mebli, które harmonijnie wtapiają się w najmodniejsze wnętrza. Idealnym przykładem połączenia ponadczasowego drewna i najświeższych trendów wzorniczych jest linia mebli Notodo (katalog dostępny na stronie notodo.pl).

zobacz https://radioemaus.pl/aktualnosci/jakie-ubezpieczenie-samochodowe-wybrac-dla-starszych-pojazdow/ live url