Dom i Wnętrze

Drewno znowu na topie!

Pink pastel bedding on a comfy double bed
3.15KViews

Wysoka jakość nigdy nie wychodzi z mody. Synonimem niezawodności i elegancji we wnętrzu od wieków jest lite drewno. Drewniane meble, dodatki a nawet zabawki znowu święcą triumfy  w świecie designu! W czym tkwi sukces naturalnego surowca?

Dlaczego drewno?

Mimo nowoczesnych metod produkcji i powstawania coraz to nowszych, tanich tworzyw, które mają tanim kosztem zastąpić naturalne, droższe surowce, pozycja drewna na rynku meblarskim od lat jest niezachwiana. I nic w tym dziwnego! Nawet najlepszej jakości płyta nie może równać się z bukiem, sosną czy egzotyczną teczyną. Drewniane elementy o nieregularnej, usłojonej strukturze emanują charakterystycznym ciepłem, dzięki któremu wnętrza stają się bardziej przytulne i przyjazne użytkownikom. W parze z pięknym wykończeniem idzie bezwzględna jakość – drewno jest materiałem o dużym stopniu twardości, dzięki czemu wiernie służy w nienagannej formie przez lata. W razie powstania jakichkolwiek uszkodzeń, nie musisz kupować nowego mebla, ponieważ drewnianą powierzchnię łatwo zregenerować i przywrócić jej pierwotny urok.

Do sypialni, salonu, łazienki

Naturalny surowiec jest wykorzystywany w każdym pomieszczeniu. Nowoczesny salon z drewnianą zabudową? Dlaczego nie! Producenci mebli oferują modele, które nie mają nic wspólnego z dekoracyjnymi, nieco przestarzałymi fasonami. Z drewna wykonuje się teraz nowoczesne i minimalistyczne meble, które znajdują zastosowanie w salonach, pokojach młodzieżowych i łazienkach.

Drewno doskonale sprawdzi się również w sypialni. Przy kolejnym remoncie warto zwrócić uwagę na łóżka. Produkty polskiego producenta wykonane są z wysokiej jakości drewna sosnowego lub bukowego. W ofercie znajdują się łóżka w różnorodnych fasonach i rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz model do warunków przestrzennych i stylu pokoju. Jeśli chcesz zagospodarować wnękę o nietypowym kształcie albo marzysz o wielkim łóżku w niestandardowym rozmiarze, za pośrednictwem strony notodo.pl możesz zamówić mebel na specjalne zamówienie.

zobacz zobacz wiecje lusion-fp7.org