Dom i Wnętrze

Fotel jajko, leżanka ogrodowa – meble, które cieszą oczy

1.24KViews

Szukając nietuzinkowych mebli ogrodowych w sklepach producentów często zaskoczeni jesteśmy olbrzymim wyborem. Obecnie producenci szukają inspiracji zarówno w ciekawym wzornictwie, jak i innowacyjnych materiałach. Poprzez połączenie tych dwóch zagadnień powstają meble, które nie tylko cieszą oczy, ale są estetyczną ozdobą naszych ogrodów czy tarasów.

Oryginalne meble ogrodowe – fotel jajko!

Chcąc nadać tarasowi czy ogrodowi wyjątkowego wyglądu warto postawić na nieoczywisty i oryginalny design. Jedną z ciekawszych propozycji producentów jest fotel jajko, który nie tylko przyciąga wzrok, ale też jest gwarancją wygody i komfortu na najwyższym poziomie! Fotel jajko to propozycja dla osób w każdym wieku: dzieci będą mogły w nim bezpiecznie bujać w obłokach a dorośli skutecznie oderwą się od codziennych problemów. Obszerny kokon wypełniony poduszkami ochroni użytkownika przed promieniowaniem słonecznym oraz silnymi podmuchami wiatru. W jego wnętrzu możemy drzemać, czytać, rozmyślać. Wierzch mebla stworzony jest z technorattanowej plecionki – materiał ten jest syntetyczny, wysoce odporny na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieniowania słonecznego. Aluminiowy stelaż zabezpieczono przed wilgocią i rdzą.

Jak chronić meble ogrodowe w czasie jesieni i zimy?

Chcąc zachować piękny wygląd mebli na długie lata warto stosować pokrowce ogrodowe. Są one tworzone z tkaniny poliestrowej, przez co skutecznie chronią przed osiadaniem kurzu. Splot pokrowca pozwala na swobodną wymianę powietrz, dzięki czemu na powierzchni mebla nie kondensuje się wilgoć.

W przypadku fotela w kształcie jajka sprawa jest znacznie prostsza – doskonale sprawdzi się on również we wnętrzach naszego domu, urozmaicając przestrzeń i sprawiając, że lato nie będzie miało końca.

zobacz wiecje https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ lusion-fp7.org