Dom i Wnętrze

Jak wyróżnić wnętrze?

Cozy living room with blue paintings on the walls
2.1KViews

Wnętrze inne niż wszystkie. Takie, w którym panuje niezwykła atmosfera, urzekająca wszystkich gości i domowników. Wnętrze, w którym po prostu chce się przebywać, do którego pragnie się wracać każdego dnia z szerokiego świata. Jednocześnie wnętrze wyróżniające się swoją prezentacją. Jak takie je stworzyć? Jak wprowadzić odrobinę niezwykłości do zwykłego salonu czy sypialni? Oto kilka rzeczy, które nam w tym na pewno pomogą.

Designerskie regały drewniane

Na stronie notodo.pl odkryjemy różnorodne pod względem stylistyki meble. Te bardziej tradycyjne jak i te zupełnie designerskie. Przykładem takiego złożonego podejścia do mebli są regały drewniane. Klasyczne, oparte o wzornictwo skandynawskie, angielskie, francuskie. Ale także zupełnie oryginalne regały z drewna będące śmiałą interpretacją artystyczną. Regał naśladujący drabinę albo łódź, regał w postaci geometrycznej układanki, regał industrialny. Przedmioty tego rodzaju stylizują przestrzeń w kierunku niesamowitości.

Komody i konsole lustrzane

Meble zrobione z kawałków luster? Brzmi jak opowieść z bajki o lodowej krainie. Prezentują się równie nieprawdopodobnie. Komody i konsole lustrzane to meble nieoczywiste. Niekonwencjonalne, które spodobają się przede wszystkim miłośnikom stylu glamour, choć nie tylko. Ich olśniewającą prezentację docenią wszyscy, którzy lubią otaczać się niezwykłymi przedmiotami.

Malarstwo czy rzeźba?

Niewątpliwie sztuka jest tym, co wyróżnia wnętrze najbardziej. Nie tylko pośrednio, gdy pojawia się w salonach czy sypialniach jako designerskie meble. Także bezpośrednio, gdy jest współczesnym obrazem lub czarno-białą fotografią z dawnych lat, oprawioną w stylową ramkę. Albo rzeźbą. Drewnianą i folklorystyczną, czy aluminiową i postmodernistyczną.

zobacz live url zobacz więcej