Dom i Wnętrze

Jaki pomysł na taras przed domem wykorzystać?

562Views

Przydomowy taras możemy zaaranżować na wiele sposobów – pomysł na taras przed domem dostarczą nam przede wszystkim projektanci mebli ogrodowych. Jakie rozwiązania wykorzystać, aby taras stał się ulubionym miejscem do relaksu dla nas i naszych bliskich?

Pomysł na taras przed domem – przestrzeń w klasycznej formie

Klasycznie zaaranżowany taras to propozycja dla miłośników harmonii i stylu. Taras taki pozwoli na korzystanie z ciepłych dni lata i spędzanie czasu wspólnie z osobami nam bliskimi. Pomysł na taras przed domem w klasycznej odsłonie podsuną projektanci mebli technorattanowych. Meble tarasowe tego typu są dzisiaj jednymi z najchętniej wybieranych! Atutem kolekcji technorattanowych jest bez wątpienia szeroki wybór elementów. W kolekcjach znajdziemy przede wszystkim klasyczne sofy narożne, ale też wygodne fotele, krzesła, stoliki kawowe. Nie brak tu również bardziej oryginalnych elementów – kolekcje technorattanowe możemy uzupełnić leżankami ogrodowymi czy fotelami w kształcie kokonu. Meble technorattanowe odznaczają się nie tylko eleganckim wyglądem – są również tworzone z wysokiej jakości materiałów. Technorattan jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci i zmiennych warunków atmosferycznych, nie płowieje. Konstrukcje mebli oparte są na aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Meble technorattanowe to pomysł na taras przed domem, który zmieni przestrzeń!

Kolekcje meblowe nowoczesne – pomysł na taras przed domem

Miłośnicy nowoczesnego designu nie będą zawiedzeni – funkcjonalne meble ogrodowe zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami staną się ozdobą przestrzeni i sprawią, że znacznie chętniej będziemy spędzać czas blisko natury. Nowoczesne meble ogrodowe to przede wszystkim lekkie krzesła, w których oparcia i siedziska wykonano z lin polipropylenowych. Krzesła takie doskonale wyglądać będą ze stołami, w których blaty wykonano z naturalnego drewna. Nowoczesne meble to również komplety modułowe, pozwalające na kreowanie przestrzeni zgodnie z aktualnymi potrzebami.