Zdrowie i Uroda

Manicure do pracy i na imprezę

833Views

Paznokcie są codziennie narażone na kontakt z wodą i wieloma innymi czynnikami, które znacznie zmniejszają trwałości tradycyjnego manicure, dlatego tak wiele pań wybiera lakiery hybrydowe. Dają one pewność pięknych paznokci na długi czas, a za pomocą dużego wyboru kolorów, można stworzyć zarówno manicure do pracy, na ślub czy szaloną imprezę. Dodatkowo kolor można dopasować do pory roku.

Stonowane paznokcie do biura

Przy pracy z klientem, jeżeli nawet nie ma ścisłego dress codu, zazwyczaj wymagany jest stonowany manicure, z zastosowaniem spokojnych, niezbyt krzykliwych kolorów. Lakiery hybrydowe dają możliwość takiego wyboru. Wiele firm je produkujących zawiera w swojej palecie wiele odcieni beżu i różu. Dzięki temu paznokcie nie będą się rzucać w oczy, ale również będą zadbane.

W biurze, szczególnie jeżeli codziennie obsługuje się wielu klientów, niezbędna jest pewność trwałości stylizacji paznokci. Dlatego tutaj właśnie lakier hybrydowy sprawdzi się najlepiej. Jest on utrwalany w lampie UV, dzięki czemu przez wiele dni kolor jest świeży i na żadnym paznokciu nie znajdzie się ubytek.

Hybryda na ślub

Także wiele panien młodych decyduje się na trwałą stylizację paznokci za pomocą lakieru hybrydowego. Szczególnie modny jest baby boomer, które jest delikatnie błyszczącą, mleczną propozycją, doskonale pasującą do sukni ślubnej. Najlepiej wygląda na dłuższych paznokciach w kształcie migdałka czy szpicu.

Jeżeli panna młoda preferuje krótkie paznokcie, to najlepiej będą one się prezentować w beżu czy delikatnym różu. Oczywiście odważniejsze kobiety z chęcią stawiają także na żywe kolory, które nawiązywać będą do butów czy bukietu ślubnego.

Wyraziste paznokcie na randkę czy imprezę

Czerwony kolor paznokci to ten najbardziej klasyczny, ale także wymagający odwagi. Producenci lakierów hybrydowych mogą zaproponować wiele odcieni czerwieni, począwszy od strażackiej, poprzez winną, aż po wpadającą w róż. To idealne kolory na randkę.

Istnieją także granatowe, zielone czy żółte lakiery hybrydowe. Są one przeznaczone dla pań, które nie boją się wyróżniać z tłumu i chcą by ich paznokcie pasowały do ich nietuzinkowej osobowości i wyrażały niecodzienny smak. Takie kolory to też doskonały pomysł na imprezę.

https://dajplus.pl/ogrzewacz-tarasowy-nowa-era-komfortu-na-swiezym-powietrzu/ https://emtec-group.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-twoj-sprzymierzeniec-w-chlodne-dni/ Drewniano stalowy hoker w stylu loft