Ciekawe

Narty Rossignol – co dalej?

949Views

Ekonomia uczy, że każdy produkt ma swój cykl życia. Gdy wchodzi na rynek, cieszy się ogromną popularnością. Z biegiem czasu jego producent zaczyna wprowadzać zmiany, bądź unowocześnienia, które mają wpłynąć na wzrost jego popularności. Tą właśnie drogą „idą” narty Rossignol, które są przecież kolejnym, typowym produktem.

Z nart na rowery?

Producent nart Rossignol już od dawna próbuje odświeżyć swoją markę. W związku z nowymi trendami panującymi na rynku rozwiązań narciarskich, postanowił on zakupić jedną z poważnych marek, zajmujących się na co dzień… produkcją rowerów. Oczywiście dla zwykłych osób taki krok byłby co najmniej rezygnacją z dobrego i silnego brandu, ale w przypadku marki Rossignol tak nie jest i nie może być.

Jakie korzyści może więc przynieść mariaż z producentem rowerów? Przede wszystkim możliwość wprowadzenia innowacji, dzięki którym niektóre nieprzyjazne parametry jazdy można istotnie zredukować. Mowa tu przede wszystkim o przenoszeniu drgań i stabilizacji jazdy. Dzięki temu posunięciu korzystają zarówno rowerzyści, jak i narciarze.

Nowe modele HERO

To jednak nie wszystko. Skutki wyżej wymienionego przejęcia widać w nowych modelach nart Rossignol, oznaczonych dość wymowną nazwą „HERO”. Ich konstrukcja – podobnie jak struktura roweru – została wzbogacona o technologię LTC, która wiąże się z poprowadzeniem wzdłuż osi narty specjalnego, metalowego pręta. Jak się okazuje, skutki jego implementacji są wręcz zaskakujące.

Z badań wynika, że rozbudowane w ten sposób narty Rossignol, charakteryzują się znacznie lepszą stabilizacją jazdy na krawędziach. Znajdujący się w nich pręt eliminuje większą część drgań, dzięki czemu jazda na nich jest po prostu bezpieczniejsza. Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku niejednorodnego podłoża o bardzo sypkiej strukturze.

Co dalej?

Oczywiście to nie wszystkie zmiany, jakimi zostaną poddane narty Rossignol. Trzeba przyznać, że mając na uwadze pomysłowość twórców tej marki, można się spodziewać wielu interesujących rozwiązań, poprawiających komfort jazdy. Na uwagę zasługuje między innymi rozbudowany system kontroli, który obejmuje również testy na dostosowanych do tego celu stokach.

Podsumowując, w przypadku nart Rossignol nie można mówić o „wypaleniu się” marki. Wręcz przeciwnie – produkty narciarskie oznaczone jej znakiem firmowym wciąż będą bardzo często wybierane przez narciarzy. I to nawet w przypadku zmniejszonego popytu na nowe narty, wiążącego się ze zwiększonym zainteresowaniem modelami dostępnymi na wynajem.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na narty rossignol

548.org https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ -satori.org