Dom i Wnętrze

Nowoczesność w budownictwie, czyli domy drewniane budowane technologią szkieletową

1.09KViews

Nowe technologie pojawiają się bardzo często w różnych dziedzinach życia i trzeba wiedzieć, w jaki sposób za tymi nowymi technologia podążać, a wkradły się one również w budownictwie. Większość osób na pewno słyszała już o domach w technologii szkieletowej. Czy zatem warto je budować?

 

Domy w cenie mieszkań

 

Śmiało można powiedzieć, że domy budowane technologią szkieletową mają podobną cenę do cen mieszkań kilkupokojowych w mniejszych miejscowościach, więc warto się zdecydować z tego względu, że mieszkanie we własnym domu wygląda nieco inaczej. Zawsze ma się swój teren i swoją powierzchnię oraz dowolnie można wprowadzać zawsze sobie swoje zmiany.

 

Jedna z lepszych firm na rynku, czyli mawit.com.pl

 

Firma mawit.com.pl zajmuje się budowaniem domów szkieletowych już bardzo dawno, bo aż od 2007 roku, więc w takim czasie udało się już im nabyć naprawdę spore doświadczenie. Na stronie firmy można znaleźć wiele informacji na temat ich realizacji i można zobaczyć zdjęcia, jak wyglądają wszystkie realizacje. Dodatkowo warto wspomnieć, że zrealizowali już dotychczas 212 inwestycji, a łączna powierzchnia wybudowanych domów, to 18000m2.

 

Jakie są zalety budowy domów szkieletowych?

 

Przede wszystkim jest to: szybki czas realizacji (2-6 miesięcy), budowa w ciągu całego roku, bo żadne warunki nie są złe na budowę takich domów, lekka konstrukcja, szybkie nagrzewanie się takiego domu. Oczywiście każdy też dodatkowo może w takich domach widzieć swoje zalety i według nich podjąć decyzję o budowie takiego domu.

https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ zobacz