Dom i Wnętrze

Okna dopasowane do Twoich potrzeb!

Home office interior
1.06KViews

Dobrze dobrana stolarka okienna nie tylko skutecznie chroni nas przed chłodem, ale i zmniejsza ilość ciepła uciekającego na zewnątrz, pozwala szerzej spojrzeć na świat, chroni nas przed włamywaczami. Wybór konkretnych okien nie będzie prosty – dzisiaj producenci proponują nam wiele udoskonaleń i udogodnień. Jaki model okien wybrać? Wszystko uzależnione powinno być od naszych potrzeb!

Okna pasywne, pozwalające na duże oszczędności

Jeśli na sercu leży nam ekologia, jednocześnie chcemy zmniejszyć nasze wydatki za ogrzewanie, dobrym rozwiązaniem będzie zdecydowanie się na okna pasywne. Ten rodzaj stolarki okiennej stał się prawdziwą rewolucją – innowacyjna technika budowy ram i wykorzystanie 3 lub więcej szyb sprawiło, że możliwe stało się skuteczne zminimalizowanie wydatku cieplnego z pomieszczenia. Okna pasywne bardzo chętnie wybierane są również tam, gdzie dom stoi w pięknej okolicy a jego mieszkańcy chcą cieszyć się wspaniałym widokiem. Wybierając pasywne okna panoramiczne możliwe jest zapewnienie dużej ilości naturalnego światła wpadającego do wnętrza, jak również ciepła! Interesujące propozycje okien pasywnych znajdziemy na stronie okna-internorm.pl.

Okna antywłamaniowe

W trosce o nasze bezpieczeństwo coraz częściej decydujemy się na wybór okien antywłamaniowych – ich zadaniem jest powstrzymanie przez określony czas potencjalnych włamywaczy. Warto pamiętać, że stopień skuteczności okien antywłamaniowych określany jest konkretnym współczynnikiem – w zależności od niego okna będą odporne na niewielkie uszkodzenia, próby forsowania ciężkimi przedmiotami, wyważanie, uderzanie, etc. Kupując okna antywłamaniowe miejmy na uwadze to, że każdy ich element powinien posiadać odpowiedni certyfikat.

Okna dźwiękoszczelne

Interesującą nowością na rynku stolarki okiennej są modele okien o właściwościach dźwiękoszczelnych. Wśród nich znajdziemy modele, które mogą zniwelować aż 70% hałasów dochodzących z zewnątrz!

imate-demi.org dy-abroad.pl poken.pl