Zdrowie i Uroda

Opadające kąciki ust – pomocy!

912Views

Procesy starzenia są dla naszej skóry bezlitosne. Jedną z najbardziej widocznych oznak utraty jędrności skóry i zmiany owalu twarzy są opadające kąciki. Nieestetyczne zmiany sprawiają, że twarz nabiera smutnego i zmęczonego wyrazu, co dla wielu osób może być dużym dyskomfortem. Jak radzić sobie z taką przypadłością? Sprawdź!

Dobroczynna medycyna estetyczna

Skutecznym sposobem na cofnięcie wskazówek biologicznego zegara jest skorzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Obecnie w każdym większym mieście działają gabinety, gdzie możemy szybko i bezboleśnie podnieść opadające kąciki, przywracając swojej twarzy łagodny, pogodny wyraz. Do poprawy kształtu ust lekarze używają kwasu hialuronowego – naturalnej substancji występującej w ludzkim organizmie. Nieuczulający wypełniacz umieszczany jest w wybranych partiach twarzy przy pomocy bardzo cienkiej igły. Podczas bezbolesnego, trwającego kilkanaście minut zabiegu możemy nie tylko podnieść kąciki, ale również zwiększyć objętość warg, zredukować asymetrię, podkreślić kontur ust czy wygładzić zmarszczki w dolnej części twarzy. Co ważne, tego typu kuracja nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi i nie wymaga rezygnacji z codziennych obowiązków (z tego względu powiększanie ust nazywane jest często „zabiegiem lunchowym”).

Korekta ust wcale nie musi być droga

Wbrew powszechnym obawom i opiniom, powiększenie i poprawa kształtu ust wcale nie są zarezerwowane tylko dla najzamożniejszych. Coraz większe zainteresowanie tego typu usługami oraz rozwój medycyny estetycznej w Polsce przyczyniło się do spadku cen nawet najbardziej zaawansowanych zabiegów (za powiększanie ust w Katowicachzapłacimy już około 800 złotych!).

zobacz zobacz https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/