Ciekawe

Podkładki ochronne w domu i w biurze – 15 przykładowych zastosowań

606Views

Wykonane z tworzyw sztucznych podkładki ochronne mają wszechstronne zastosowanie. Jak je wykorzystać? Oto 15 różnych pomysłów na zastosowanie mat zabezpieczających nawierzchnie!

Maty ochronne – rodzaje

Podkładka, mata ochronna jest cienkim wyrobem wykonanym z tworzywa sztucznego, który umieszczany jest na powierzchni po to, aby ją odpowiednio zabezpieczyć.

Do produkcji podkładek (mat) w dowolnym kształcie i wymiarach stosuje się poliwęglan albo polipropylen. To tworzywa sztuczne, które wyróżniają się wysoką odpornością na zarysowania, detergenty, alkohol, a także są łatwe do utrzymania w czystości i estetyczne.

W sprzedaży można znaleźć maty zabezpieczające, które różnią się swoimi wymiarami, kształtami, grubością, kolorystyką. Mogą być również wykończone nadrukami, na przykład dekoracyjnymi fotografiami lub logo firmy.

Jak wykorzystać podkładki ochronne?

Artykuł jak podkładka (mata) dowolny kształt może być wykorzystany na wiele sposobów. Służą one jako zabezpieczenie nawierzchni przed zniszczeniem i zabrudzeniem. Ułatwiają również jej czyszczenie. Ponadto poprawiają estetykę przestrzeni, na przykład mogą zakamuflować uszkodzenia podłogi lub mebli.

15 przykładowych zastosowań mat ochronnych:
1. Pod krzesło lub fotel przy biurku.
2. Pod urządzenia RTV – telewizor, dekoder.
3. Pod urządzenia AGD – lodówka, zmywarka, mikrofalówka.
4. Na biurko.
5. Pod kubek.
6. Pod urządzenia biurowe – drukarka, skaner.
7. Pod myszkę komputerową.
8. Na parapet.
9. Na stolik kawowy, stół jadalniany.
10. Do szuflady, półki.
11. Pod doniczki i osłonki kwiatów.
12. Pod miski dla zwierząt.
13. Pod akwarium.
14. Na podłogę przy zlewozmywaku w kuchni.
15. Na stoły produkcyjne, montażowe.

Gdzie zamówić ochronne podkładki (maty) na wymiar?

Maty ochronne oferowane są w gotowych wymiarach i kształtach. Przykładowo, te pod krzesło lub fotel biurowy najczęściej mają wymiary 120 x 90 cm lub 140 x 100 cm. Dostępne są też maty okrągłe. Istnieje jednak możliwość zakupienia ich w dowolnym wymiarze. Takie usługi świadczą producenci podkładek ochronnych.

Producent może wykonać podkładkę (matę) w dowolnym kształcie wskazanym przez klienta. Może również przygotować w niej wycięcia, na przykład pod kable, według kształtu mebla. Aby złożyć zamówienie, należy przekazać zwymiarowany rysunek.

Obecnie produkt jak podkładka (mata) dowolny kształt można zamawiać również w internecie. Wtedy szczegóły zamówienia wystarczy wpisać do formularza lub przekazać rysunek na adres e-mailowy producenta. Gotowa mata będzie doręczona przez kuriera nawet w kilka dni!

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://www.maximat.pl/p919,czarna-mata-podkladka-na-zamowienie-dowolny-ksztalt-cena-za-1m2.html.

https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ lusion-fp7.org zobacz wiecje