Ciekawe

Rzuć wszystko i przyjedź w Tatry!

1.04KViews

Przepiękne widoki, orzeźwiające górskie powietrze, przyjaźni ludzie i wszechobecna cisza i spokój – to doskonałe warunki do wypoczynku i oderwania się od zgiełku codzienności. Właśnie tak można zrelaksować się w niewielkim pensjonacie położonym na pograniczu Poronina i Bukowiny Tatrzańskiej. Willamajerczyk.com to nie tylko możliwość noclegu, ale przede wszystkim miejsce, do którego chce się wracać. Dlatego wiele osób przyjeżdża tu nie tylko w sezonie, ale również poza nim.

 

Wczasy dla całej rodziny

Położona z dala od zgiełku i hałasu dużych miast willamajerczyk.com to miejsce, które zachwyca każdego, kto ceni ciszę, spokój i komfort. Wszystkie pokoje mają łazienki, telewizory, klimatyzację i wyposażenie najwyższej jakości, a z okien widać majestatyczne Tatry. Turyści mają do swojej dyspozycji parking oraz kuchnię. Trudno o lepsze miejsce na wypoczynek dla całej rodziny.

Pensjonat znajduje się na granicy Poronina i Bukowiny Tatrzańskiej, która jest znanym uzdrowiskiem. Są tu cenione na całym świecie baseny termalne, a także liczne stoki narciarskie, wyciągi i trasy turystyczne. W karczmach można spróbować góralskich potraw i poczuć klimat gór. Bez problemu można też wypożyczyć rower lub wybrać się na przejażdżkę konną po okolicy.

 

Tatry – aktywny wypoczynek dla każdego

Położenie pensjonatu willamajerczyk.com sprawia, że jest on idealną bazą wypadową. Blisko stąd zarówno do Bukowiny Tatrzańskiej, jak i do Poronina, a zaledwie kilkanaście kilometrów dalej znajduje się stolica Tatr, czyli Zakopane. Tym, którym nie odpowiadają zatłoczone Krupówki, na pewno spodobają się stoki narciarskie w Bukowinie Tatrzańskiej, przy których znajdują się szkółki nauki jazdy dla dzieci i dorosłych.

Aktywnie można tu spędzić czas zarówno zimą, jak i latem, jesienią czy wiosną. Atrakcji nie brakuje, a góry są piękne zawsze, bez względu na pogodę.

 

https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ zobacz zobacz