Saloni w ruchu
Dom i Wnętrze

Saloni w ruchu

641Views

Saloni intro motion, czyli w praktyce dwie linie tego znanego producenta – linia intro i linia motion – bardzo często są ze sobą łączone na tych samych ścianach. Obie linie przeznaczone są do wykorzystywania we wnętrzach i obie cechuje dynamika sprawiająca, że ściana może się wydawać bardziej agresywna i wymowna.

Różne podejścia do bieli

Poprzez płytki saloni intro motion można tworzyć wnętrza dynamiczne, które będą nawiązywały do nowoczesnej stylistyki opartej na bieli, ale nie będą tak sterylne, jak typowe rozwiązania w tym ujęciu. Saloni bardzo mocno dba o odpowiedni balans bieli, mocno podkreślając charakter swoich produktów poprzez stosowanie odcieni szarości. Co więcej, wykorzystywane są różnorodne faktury, które zwłaszcza w rozwiązaniach opartych o prostą geometrię, potrafią w pozytywny sposób przyciągać uwagę. Obie linie oferują produkty zróżnicowane: klasyczne, o delikatniejszych wzorach i fakturach oraz bardziej drapieżne, w których pojawia się silnie zaznaczona forma.

 

https://monsterfunk.com/nowoczesny-taras-ze-schodami-do-ogrodu/ https://beesafe.pl/porady/stluczka-na-parkingu/ meble na balkon metalowe