Motoryzacja

Ubezpieczenie zdrowotne w prywatnej firmie – poznaj zalety

1.74KViews

Ubezpieczenie zdrowotne jest konieczne do tego, abyśmy mogli korzystać z pomocy lekarzy, specjalistów, zabiegów ambulatoryjnych. Niestety, w ostatnich latach polska służba zdrowia mocno podupadła, brakuje lekarzy, zamykane są oddziały szpitalne. Taka sytuacja sprawia, że coraz częściej szukamy ubezpieczenia prywatnego, niezależnego od polskiej służby zdrowia. Co mogą zaoferować nam firmy ubezpieczeniowe?

Zdrowie jest najważniejsze!

Oczekiwanie na spotkanie ze specjalistą w Polsce trwa od kilku do kilkunastu miesięcy – w zależności od miasta, województwa, ale również tego, jaki to specjalista. W tym czasie stan zdrowia może znacząco się pogorszyć. Zamiast czekać na odległe terminy Polacy coraz częściej decydują się na korzystanie z pomocy prywatnej służby zdrowia. Temat regulują ubezpieczenia prywatne, które pozwalają na korzystanie z szerokiego wachlarza porad lekarskich, badań ambulatoryjnych, profilaktyki zdrowia.

Jakie ubezpieczenie wybrać?

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla siebie? Pomoże nam w tym portal mfind.pl. Wystarczy kilka danych i kliknięć myszką, aby sprawdzić oferty najbardziej dopasowane do naszych potrzeb. Już od 40 złotych miesięcznie możemy korzystać z pomocy internisty i lekarza domowego, jak również 3 specjalistów, badań laboratoryjnych i zabiegów pielęgniarskich. Wyższa kwota ubezpieczenia oznacza możliwość korzystania z większej ilości specjalistów (m.in. ginekologa, endokrynologa, neurologa). Jeśli nie jesteśmy przekonani do konkretnych ofert zawsze możemy umówić się na spotkanie z przedstawicielem konkretnej firmy ubezpieczeniowej – link do formularza kontaktowego również znajdziemy na portalu.

Specjalistyczne placówki prywatne umiejscowione są w dużych i średnich miastach, czas oczekiwania na spotkanie z internistą nie przekracza doby.

https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ zobacz wiecje lusion-fp7.org