Ciekawe

Urodziny dla maluszka – zorganizuj je z pomysłem!

1.06KViews

Urodziny dziecka to dla każdej mamy i każdego taty szczególny moment. Aby sprawić jak największą radość swojemu dziecku, coraz większa rzesza rodziców odchodzi od standardowych imprez w domu na rzecz zorganizowanych urodzin w nietypowym miejscu. Jaka forma świętowania urodzin maluszków cieszy się największym zainteresowaniem? Gdzie zorganizować imprezę, aby Twoje dziecko poczuło się naprawdę wyjątkowo? Sprawdź nasze propozycje!

Sala zabaw – frajda dla każdego dziecka

Coraz popularniejszą formą świętowania urodzin młodszych dzieci stają się imprezy w salach zabaw. Obecnie w niemal każdym większym mieście działają duże, pełne basenów z piłeczkami, zjeżdżalni i innych atrakcji place zabaw, które można wynająć na kilka godzin. Podczas nietypowej imprezy urodzinowej dzieciom towarzyszą animatorki, które dbają o ich bezpieczeństwo i zapełniają czas różnymi zabawami. Możesz mieć pewność, że urodziny w sali zabaw Twoje dziecko i jego koledzy zapamiętają na długo!

Aktywny wypoczynek i świetna zabawa

Twoja pociecha obchodzi urodziny wiosną lub latem? W takim razie warto wykorzystać słoneczną aurę i przenieść imprezę poza mury domu! Ciekawą i niezwykle atrakcyjną alternatywą dla klasycznej imprezy są urodziny w parku linowym. Zlokalizowany nieopodal Warszawy Park Linowy Jachranka przygotował specjalną ofertę dedykowaną najmłodszym. Solenizant wraz ze swoimi gośćmi będzie mógł spróbować swoich sił na torach o zróżnicowanym stopniu trudności. Po zmaganiach na torze wspinaczkowym na uczestników imprezy czekają liczne atrakcje, między innymi dmuchany zamek, basen z piłeczkami czy trampolina. Więcej informacji na temat organizacji urodzin w parku linowym znajdziesz na stronie parklinowyjachranka.pl.

zobacz więcej zobacz więcej n-shine-sweet.com