Dom i Wnętrze

Więcej natury we wnętrzu!

Wooden coffee table with roses in a pink vase standing in an empty room interior
1.21KViews

Natura to coś, w czym uwielbiamy się zanurzyć. Kiedy uciekamy z wielkiego miasta na łąkę, na pola, do lasu, w góry. Kiedy odczuwamy wreszcie tę cudowną lekkość bytu. Dlatego też tak chętnie otaczamy się różnymi formami naturalnymi. Ich najlepszą formą są ogrody, zwłaszcza te naturalistyczne, rustykalne, angielskie. Również sam budynek i jego konstrukcja oraz wygląd może zbliżać do natury. Tak jak domy drewniane oparte na technologii szkieletowej, z elewacjami z drewna, z okiennicami drewnianymi, stylizowanymi w kierunku rustykalnych klimatów. Natura trafia także do dzisiejszych wnętrz. Pod postacią designerskich mebli z drewna.

Design i naturalność stolików drewnianych

Jeśli poszukujemy naturalnych propozycji do wnętrz, to znajdziemy je na pewno tutaj: notodo.pl. Prezentowane meble z litego drewna dostępne są w wersjach klasycznych, ale także tych wysoce artystycznych, designerskich, awangardowych. Przykładem takiej oryginalności są stoliki drewniane. Nie sposób oprzeć się ich urokowi. Design stolików drewnianych zachwyca i bardzo często stanowi artystyczny element, który wyznacza charakter danego pomieszczenia. Przykładem takiego stolika drewnianego jest mebel wykonany z naturalnie zestawionych kawałków drewna. Prostota naturalnej formy została w tym przypadku zachowana w stu procentach.

Przy dużym stole teakowym z krzesłami rattanowymi

Więcej natury we wnętrzu oznacza otwartość na świat zewnętrzny. W tym na ogród, który rozpościera się tuż za progiem, gdzie znajdziemy efektowny zestaw: teakowy stół z krzesłami rattanowymi. Czy te meble można ustawić tylko na zewnątrz? Nie! Rewelacyjnie zaprezentują się w rustykalnej kuchni czy w jadalni utrzymanej w podobnym tonie. Wystarczy, że na takim stole postawimy misę drewnianą z owocami, żeby efekt natury we wnętrzu był wszechogarniający.

zobacz Stolik nocny z półką w stylu loft https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/