Ciekawe

Wiosna w górach – zaplanuj swój urlop!

Nature photographer tourist with camera taking a photo in the mountains. Dreamy sunset landscape, spring green meadow and mountain top in the bsckground. Back view. Beautiful nature landscape. Travel background.
1.29KViews

Początek marca to bez wątpienia pora zwiastująca nadchodzącą wiosnę. Warto zaplanować w tym czasie krótki urlop, aby dać sobie czas na odpoczynek, relaks. A gdzie w Polsce najlepiej odpocząć? Oczywiście w górach – pasm górskich w naszym kraju nie brakuje!

Podhale owiane tajemnicami

Zdecydowana większość turystów z całej Polski decyduje się na odwiedzenie Podhala. Kojarzone przede wszystkim z Tatrami ma dzisiaj wiele do zaoferowania turystom. Podhale to także idealne miejsce do zaplanowania aktywności na świeżym powietrzu – turyści chętnie korzystają z licznych szlaków pieszych, prowadzących zarówno górskimi graniami, jak i dolinami. W miastach takich jak Zakopane znajdziemy również liczne restauracje, puby, dyskoteki – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Kiedy szukamy ciszy…

Jeśli zależy nam na tym, aby urlop spędzić z dala od zgiełku porzućmy myśl o zatrzymywaniu się w tłocznym Zakopanem. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie Bukowina Tatrzańska oraz pensjonat Willa Majerczyk. Na stronie willamajerczyk.com znajdziemy wszystkie niezbędne informacje! Bukowina to spokojne i zaciszne miejsc, które pokocha każda rodzina. Warto odpocząć tu od zgiełku dużych miast.

 

 

https://spottedlublin.pl/oc-czy-ac-roznice-miedzy-podstawowymi-rodzajami-ubezpieczen-samochodowych/ https://superportal24.pl/porownanie-ofert-ubezpieczeniowych-jak-znalezc-najlepsza-oferte-na-rynku-15440 https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/