Zakochać się we własnym wnętrzu
Ciekawe

Zakochać się we własnym wnętrzu

1.85KViews

Zakochanie to słowo, które chcielibyśmy słyszeć niemal każdego dnia. Najlepiej w tym dosłownym sensie. Zakochać się można w osobie, ale też w miejscu. Niektóre miejsca zaś sprzyjają zakochaniu w szczególny sposób. Należą do nich nastrojowe kawiarnie czy romantyczne tarasy, otwarte szeroko na świat i jego malowniczość. Taką przestrzeń do zakochania można stworzyć też u siebie, skupiając się na romantycznych aranżacjach, których podstawę wyznaczają designerskie meble.

Meble designerskie z duszą

Tym, co na pewno pomoże nam stworzyć wnętrza wypełnione po brzegi romantyzmem, są meble designerskie. Przedmioty z duszą i z fantazją. Jak drewniane regały, które odwołują się do staroświeckich mebli i projekty retro poddają nowoczesnej interpretacji. Jak efektowne komody zbudowane z kawałków luster. Meble doskonałe do romantycznego salonu czy sypialni. Biżuteryjne i zjawiskowe. Czarujące każde wnętrze, w którym się pojawią. Designerskie meble to coś zdecydowanie więcej niż funkcjonalność.

To opowieści, które rzeczy nam przekazują i klimat jaki współtworzą. Przykładem takich klimatycznych mebli z duszą mogą być fotele uszaki o klasycznym wzornictwie, ale za to tapicerowane oryginalną tkaniną. Na przykład w intensywnym kolorze czy z nadrukami w duchu pop-art. Taki fotel ustawiony przy kominku czy pod secesyjnie zdobioną lampą stojącą stworzy wyjątkowo romantyczną i równocześnie nowoczesną atmosferę. Oczarowanie i zakochanie gwarantowane!

Designerskie meble i gra świateł

Tym, co współtworzy romantyzm miejsca, jest światło. To ono czaruje i sprawia, że rzeczy nabierają innego znaczenia. Oświetlenie zmienia naszą perspektywę. Wprawia w wyjątkowy nastrój. Dostrzegają to twórcy designerskich mebli, proponując niejednokrotnie klimatyczne oświetlenie LED, które można zamontować na przykład  w meblościance. Idealnym dopełnieniem romantycznej stylizacji zawsze będzie też blask świec czy płomień w kominku.

zobacz lusion-fp7.org https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/