Zakochaj się w zabawkach z drewna
Ciekawe

Zakochaj się w zabawkach z drewna

744Views

Zabawki wykonane z drewna budzą różne emocje. Wielu kupujących podchodzi do nich z pewną dozą sceptycyzmu. Niejednokrotnie mamy jednak do czynienia z sytuacją, w której niemal natychmiast po pierwszym zakupie następują kolejne. Jaki sekret posiadają zatem zabawki drewniane?

Czasem można odnieść wrażenie, że ich producenci muszą stoczyć walkę ze stereotypowym myśleniem części dorosłych. Wielu z nich uważa, że produkty wykonane z drewna są nieco staroświeckie, a tym samym mogą nie wzbudzić zainteresowania w dziecięcych oczach. Drewniane zabawki nie są też z pewnością aż tak spektakularne w swoim działaniu, jak te wykonane z innych materiałów. Nie uczą przecież nazw kolorów i nie opowiadają śmiesznych historii. Często można jednak odnieść wrażenie, że dzieci, w stopniu wcale nie mniejszym niż ich rodzice, są już zmęczone tego rodzaju propozycjami. Kreatywne i piękne w swojej prostocie zabawki drewniane są więc miłym przełamaniem schematów. Można się nimi przecież bawić tak, jak chce tego dziecko, a nie sama zabawka.

2016.org https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ zobacz więcej