Jak zaaranżować ogród, aby zaskakiwał?
Dom i Wnętrze

Jak zaaranżować ogród, aby zaskakiwał?

1.28KViews

Przestrzeń ogrodowa może zmieniać się w zależności od tego, jak aktualnie potrzebujemy. Dzisiaj nie musimy kupować klasycznych zestawów meblowych – topowi producenci proponują nam meble o budowie modułowej, które pozwolą nam swobodne przearanżowanie przestrzeni ogrodu w zależności od tego, jak potrzebujemy. Co warto wiedzieć o nowoczesnych meblach ogrodowych? Jakie wybrać, aby odmienić przestrzeń ogrodu?

Meble modułowe – poznaj ich zalety

Do niedawna meble modułowe nie były znane polskim konsumentom – dzisiaj biją rekordy popularności. Budowa mebli modułowych sprawia, że mogą być one wykorzystywane jako osobne elementy lub też jako jeden duży mebel – sofa narożna. Dowolność łączenia i tworzenia ciekawych zestawów sprawia, że meble te świetnie sprawdzają się w ogrodach osób kreatywnych. Stelaże mebli modułowych tworzone są z aluminium – tworzywo to malowane jest proszkowo, przez co nawet po wielu latach użytkowania nie pojawia się na nim rdza.

Klasyczne meble technorattanowe

Technorattan nie wychodzi z mody – tak wynika z badań sprzedażowych największych producentów i sprzedawców w Polsce. Materiał ten ceniony jest przede wszystkim za wysoką odporność na uszkodzenia, ścieranie, wnikanie brudu, działanie zmiennych temperatur. Nieporowata struktura technorattanu sprawia, że do wnętrza technorattanu nie przedostaje się bród ani wilgoć, a powierzchnia jest prosta w czyszczeniu. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy takie produkty jak sofy narożne, sofy dwuosobowe, klasyczne fotele i krzesła, niewielkie stoliki kawowe i stoły rozkładane.

Klasyka w nietuzinkowym wydaniu!

Interesująca wariacja na temat klasycznego technorattanu jest fotel ogrodowy wiszący. To ciekawa propozycja dla osób szukających klasyki w innowacyjnym wydaniu. Fotel ma kształt kokonu, wewnątrz którego znajdziemy wiele poduszek. Wewnątrz możemy usadowić się wygodnie i oddać marzeniom i bujaniu w obłokach.

https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/ zobacz https://ciekawostki-porady.blogspot.com/