Zdrowie i Uroda

Zabieg Schwarzy – redukcja tłuszczu i podkreślenie mięśni

669Views

Decydując się na zabieg Schwarzy możesz spodziewać się wzrostu napięcia mięśni i redukcji miejscowej tkanki tłuszczowej. Zyskaj zgrabną sylwetkę!

Zabieg Schwarzy – sposób na redukcję tkanki tłuszczowej i podkreślenie mięśni

Jeśli regularnie odwiedzasz siłownię i zdrowo się odżywiasz, a mimo to wciąż nie możesz osiągnąć wymarzonych efektów modelowania sylwetki, czas na bardziej zdecydowane kroki. Zabieg Schwarzy koncentruje się na wzmacnianiu mięśni, jak podczas aktywności fizycznej, dzięki czemu pozwala na uzyskanie naturalnych i trwałych rezultatów w postaci redukcji tkanki tłuszczowej. Wyjaśniamy, na czym polega modelowanie sylwetki przy użyciu technologii elektromagnetycznej.

Zabieg Schwarzy – czym różni się od innych metod modelowania sylwetki?

Celem zabiegów modelujących ciało jest wspomaganie kształtowania ciała. Większość z nich polega na termicznym uszkadzaniu komórek tłuszczowych, które następnie usuwane są z organizmu na drodze procesów metabolicznych. Zabieg Schwarzy to nieco inne podejście do kwestii rzeźbienia ciała, z którego skorzystasz w warszawskiej Klinice Miracki. Metoda ta skupia się na stymulacji mięśni, czyli działa podobnie jak trening, jednak z dużo większą mocą, dzięki czemu skutecznie wspomaga odchudzanie.

Zabieg Schwarzy odbywa się bez bólu i bez konieczności przechodzenia rekonwalescencji. Ze względu na brak interakcji skórno-naskórkowej z polami elektromagnetycznymi oraz wbudowany system chłodzenia zabieg jest bezpieczny, komfortowy i nie stwarza ryzyka przegrzania.

Na czym polega rzeźbienie ciała przy pomocy urządzenia Schwarzy?

Zabieg Schwarzy jest terapią szybką i bezbolesną. Nie wymaga zastosowania znieczulenia. Wykonywany jest przez wykwalifikowanego kosmetologa. Modelowanie sylwetki przy pomocy urządzenia Schwarzy polega na przyłożeniu specjalnych padów do wybranych obszarów ciała: brzucha, ramion, pośladków, nóg lub bioder. Urządzenie Schwarzy można dopasować do różnych potrzeb – pracuje ono w trzech trybach: aerobowym, podkreślania mięśni oraz wzmacniania mięśni.

Skoncentrowana energia elektromagnetyczna emitowana przez pady trafia bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej, omijając skórę. Stymulator elektromagnetyczny generuje impulsy niezależne od funkcji mózgu, z tak szybką częstotliwością, że nie pozwala na fazę relaksacji. Mięśnie nie mają czasu na pełne rozluźnienie między zastosowanymi impulsami, przez co zmuszone są do przystosowania się poprzez przebudowę. Pobliskie komórki tłuszczowe wykorzystywane są jako źródło energii – organizm je metabolizuje i wydala na zewnątrz.

Efekty zabiegu Schwarzy widoczne są już po kilku sesjach – ciało staje się jędrniejsze, a skóra bardziej napięta. Optymalna terapia wynosi 8 zabiegów wykonywanych 2 razy w tygodniu. Po tym czasie można spodziewać się wyraźnej redukcji tkanki tłuszczowej i wyrzeźbienia mięśni.

Zalety wzmacniania mięśni z wykorzystaniem stymulacji elektromagnetycznej

  • Stymulacja mięśni podczas zabiegu Schwarzy jest intensywniejsza niż ta, którą można osiągnąć podczas aktywności fizycznej. Zastosowanie stymulacji elektromagnetycznej umożliwia wzmocnienie mięśni i naturalne wymodelowanie ciała.
  • Półgodzinny zabieg Schwarzy na brzuch jest równoważny z wykonaniem około 800 brzuszków. Urządzenie powoduje skurcze wszystkich mięśni – zarówno tych odznaczających się pod skórą, jak i głębokich.
  • Schwarzy to doskonałe rozwiązanie zarówno jako samodzielny zabieg redukujący tkankę tłuszczową i wzmacniający mięśnie, jak i część wyszczuplająco-ujędrniającej terapii łączonej z procedurami Onda czy endermologią.
  • Oprócz oczywistych względów estetycznych zabieg Schwarzy redukuje czynniki ryzyka związane z otyłością brzuszną, która jest niebezpieczna dla zdrowia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu Schwarzy i innych metodach modelowania sylwetki, skontaktuj się ze specjalistami z warszawskiej Kliniki Miracki.

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/

https://beesafe.pl/porady/uprawnienia-strazy-miejskiej/ lusion-fp7.org zobacz