Motoryzacja

Kupno polisy w Internecie – czy to jest bezpieczne?

1.55KViews

W XXI wieku znaczna część osób robi zakupy, nie wychodząc z domu. Siedząc wygodnie w swoim fotelu, możemy za pośrednictwem sieci wymienić swoją garderobę, zamówić nowe meble do salonu czy nawet zrobić zakupy spożywcze na cały tydzień. Możliwość korzystania ze swoich usług on-line dają nam również multiagencje zajmujące się ubezpieczeniami. Czy podawanie w porównywarkach szczegółowych danych osobowych i zawieranie ważnych transakcji przez Internet jest bezpieczne?

Internetowe porównywarki

Aby zakupić ubezpieczenie komunikacyjne (ale nie tylko – internetowe agencje oferują również ubezpieczenia turystyczne, nieruchomości czy zdrowotne), nie musisz już osobiście spotykać się z agentem. Aby otrzymać dostęp do setek ofert, wystarczy uzupełnić kalkulator on-line i zapoznać się z najkorzystniejszymi propozycjami. Aby system mógł znaleźć dla Ciebie polisę, konieczne jest udostępnienie danych osobowych oraz szczegółowych danych technicznych wozu. Dlaczego tak jest? Wszystkie te czynniki mają wpływ na wysokość składki. Pominięcie niektórych części formularza będzie skutkowało przekłamaniem finalnego rezultatu. Co ważne, tylko poprzez podanie danych ubezpieczyciel będzie mógł sprawdzić, czy przysługują nam specjalne zniżki za staż czy bezszkodową jazdę.

Zaufaj profesjonalistom

Profesjonalne multiagencje internetowe, takie jak mfind.pl, dbają o bezpieczeństwo swoich klientów. Wszystkie wprowadzane do systemu dane są szyfrowane (tak samo jak podczas korzystania z bankowości internetowej), dzięki czemu możesz mieć pewność, że nie dostaną się w niepowołane ręce. Cenione, rzetelne agencje udostępniają na swojej stronie numer kontaktowy do konsultantów, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na Twoje pytania.

live url https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac https://dziennikelblaski.pl/1053513