Ciekawe

Problem transportu żywności rozwiązany!

1.09KViews

Wycieczki rodzinne mają duże znaczenie dla jej członków. W ten sposób pogłębiają się ich więzi, w sposób łatwy można przedyskutować gnębiące tematy – w plenerze napięcie szybko „ucieka”. Podstawą takowej wycieczki jest plan, załatwienie noclegu, podstawowe produkty do życia np. pasta do zębów oraz prowiant. Te ostatnie sprawia kierowcom najwięcej trudności. Niemal niemożliwe jest przeniesienie pożywienia bez żadnej usterki. Pakowanie żywności w folię i pudełka tu nic nie da. Ludzie zaczęli już pogodzić się z faktem, że produkty spożywcze po długiej podróży tracą wiele na smaku oraz estetyczności. Okazało się, że nie powinni. Otóż na rynek zostały wprowadzone palety higieniczne z firmy Schoeller Allibert. Oferują klientom pozbycie się tych wszystkich usterek powstałych podczas podróży.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PALETY HIGIENICZNE?

Sprawa jest oczywista. Wystarczy porównać dwa sposoby przenoszenia żywności: tradycyjny (pakowanie w folię i pudełka) oraz ten za pomocą palet higienicznych. Po użyciu sposobu tradycyjnego:
a) jedzenie jest w okropnym stanie, straciło na świeżości co odzwierciedla się na smaku oraz na estetyce
b) ludzie są zawiedzeni tym sposobem
c) ludzie zaczęli już pogodzić się z faktem, że produkty spożywcze po długiej podróży nie należą do rzeczy smacznych.
Po użyciu drugiego sposobu (z paletami higienicznymi):
a) jedzenie jest w dobrym stanie, prawie w ogóle nie straciło na świeżości czyli też na smaku, produkty spożywcze wyglądają tak samo jak przed zapakowaniem w palety
b) ludzie są zadowoleni z tego sposobu
c) ludzie mają świadomość, że palety ofiarowują im genialny sposób na transport żywności, jest dla nich normą, że jedzenie jest smaczne po nawet długiej podróży.

PALETY PLASTIKOWE HIGIENICZNE

Dodatkowo oferują ludziom komfort w przenoszeniu pożywienia. Przykładowo paleta higieniczna H1 (jedna z przedstawicieli palet higienicznych) ma specjalną, maksymalnie bezpieczną konstrukcję oraz 7 milimetrową obręcz pozwalającą kładzenie palet na sobie. Jest to bardzo pomocne gdyż zaoszczędza wiele miejsca. Także jest to paleta wytrzymująca srogie warunki – jej temperatura zamarzania wynosi -20 stopni Celsjusza.
Kolejnym pozytywem palet higienicznych jest łatwe utrzymanie ich w czystości. Na przykład paleta Maestro dzięki swojej opatentowanej, antypoślizgowej powierzchni jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

lusion-fp7.org zobacz wiecje zobacz