Ciekawe

Najlepsze opakowania papierowe

828Views

Papierowe opakowania to jedna z najlepszych możliwości na jaką obecnie można się zdecydować. Stawianie na takie rozwiązania poprawi nie tylko jakość naszego środowiska ale także wizerunek naszej firmy w oczach klientów.

induplo.pl – torby i torebki ekologicne

Firmą, która zajmuje się produkowaniem takich ekologicznych toreb, torebek i wszelkiej maści pudełek jest induplo.pl. Warto skorzystać z ich oferty, ponieważ są to ludzie, którzy w całości biorą odpowiedzialność za jakość produkowanych przez siebie wyrobów. Począwszy od zaprojektowania, poprzez produkcję, złożenie i przygotowanie do wysyłki. Tak staranne podejście do każdego zamówienia sprawia, że jest to firma ciesząca się doskonałą opinią wśród swoich klientów. W ich ofercie dostępny jest stały asortyment. Można zlecić im również wykonanie wielu produktów spoza obowiązującego katalogu produktowego.

Ekologiczne opakowania z nadrukami

In Duplo dokłada wszelkich starań aby nie tylko opakowania były ekologiczne. Dbają oni również m.in. o segregację śmieci i oddawanie ich do odpowiednich instytucji. W ich firmie zamówić można oryginalne, estetyczne, brązowe opakowania, które są wyznacznikiem ostatnich trendów (pomimo tego, że ich kolor nie należy do wyrazistych!) z nadrukiem lub bez. Grafika, która ma być umieszczona na opakowaniu przygotowywana jest w porozumieniu z klientem. Istnieje również możliwość wykonania nadruku w postaci zdjęcia, jakie klient prześle bezpośrednio do firmy. Do wykonania takiego nadruku używane są najlepsze farby oraz środki czyszczące. 

den.com.pl mubezpieczenia.pl zobacz więcej