Ciekawe

Programy komputerowe do projektowania

966Views

Programy komputerowe są dzisiaj ogromną pomocą, jeżeli chodzi o projektowanie. Wykorzystywane są w wielu branżach, dzięki czemu praca staje się nie tylko sprawniejsza, ale również dokładniejsza. Wykorzystywanie najnowocześniejszych technologii zawsze powinno być brane pod uwagę w pracy.

Kurs Autocad na początek

Autocad jest jednym z takich programów, którego zadaniem jest wspomaganie projektowania (CAD) dwu i trzy wymiarowego. Ten program znany jest już od wielu lat. Pierwsza wersja oprogramowania ukazała się na rynku w listopadzie 1982 na targach COMDEX w Las Vegas. Aktualna wersja oprogramowania to Autocad 2020. Program komputerowy dostępny jest w wielu wersjach językowych, w tym w języku polskim, więc praca razem z nim nie będzie nikomu sprawiała większych problemów. Warto wspomnieć, że Autocad posiada różne wersje oprogramowania, m.in. AutoCAD LT, AutoCAD Electrical, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Plant 3D. Zanim ktokolwiek zapozna się z tymi wersjami, to powinien wybrać się na podstawowy kurs Autocad.

Szkolenia online

Tego rodzaju kurs dostępny jest online i ze spokojem można odbyć go w zaciszu własnego domu. Po wykupieniu odpowiedniego szkolenia poszczególne lekcje godzinowe można odpalać w dowolnym momencie, aby nauczyć się m.in. interfejsu użytkownika, wyświetlania rysunku, technik konstrukcyjnych, obiektów tekstowych, stylów pracy, wprowadzenia do wymiarowania, rodzajów i typów kreskowania, wprowadzenia do wydruków i jeszcze wielu innych czynności, które są potrzebne do sprawnego obsługiwania tego programu.