Skuteczne szkolenia, które pomogą Ci odmienić swoje życie!
Ciekawe

Skuteczne szkolenia, które pomogą Ci odmienić swoje życie!

1.64KViews

Szkolenia online dostępne są w Polsce od wielu lat, ale dopiero teraz ich popularność jest naprawdę duża. Wszystko za sprawą szerokiego dostępu do Internetu, jak również urządzeń mobilnych, dzięki którym takie szkolenia online możemy odtwarzać praktycznie w każdym miejscu. Czego najczęściej dotyczą szkolenia online i czy są one drogie? Sprawdźmy!

Sketchup od podstaw i inne nowości dla użytkowników platform

Platformy e-learningowe to rozbudowane portale, na których znajdziemy szkolenia z takich dziedzin jak projektowanie wnętrz, tworzenie wizualizacji, projektowanie grafiki 3D, obróbka zdjęć. Możliwości jest naprawdę wiele. Olbrzymią zaletą kursów na platformie takiej jak cgwisdom.pl jest proponowanie szkoleń w języku polskim – to spore ułatwienie, które przełoży się na rozumienie omawianych zagadnień. Szkolenia posegregowane są w taki sposób, aby bez trudu znaleźć poziom odpowiadający naszym umiejętnościom. Wśród szkoleń cieszących się największą popularnością wymienia się przede wszystkim Sketchup od podstaw – szkolenie to z pewnością pozwoli zapoznać się z możliwościami programu.

Jak kupować szkolenia? Przede wszystkim konieczne jest zarejestrowanie się jako użytkownik danej platformy – podczas tego procesu konieczne jest podanie swoich danych i zaakceptowanie regulaminu platformy. Kolejno dodajemy interesujące nas produkty do wirtualnego koszyka, płacimy za niego. Kiedy wpłata zostanie zaksięgowana produkt jest automatycznie przypisywany do naszego konta.

W poszukiwaniu straconego czasu…

Korzystanie ze szkoleń na platformach e-learningowych to przede wszystkim spora wygoda i oszczędność naszego czasu – nie musimy dojeżdżać na szkolenia, wystarczy otworzyć komputer. To idealne rozwiązanie dla osób, które ze względu na nieregularne godziny pracy muszą szukać alternatywnych metod nauczania.