Ciekawe

Mity o fotobudce na imprezy

782Views

Dzisiaj naprawdę często w internecie spotykamy bardzo dużo przeróżnych mitów i fałszywych informacji. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że obecnie każdy może w zasadzie pisać, co tylko chce. W każdym bądź razie takie mity często bywają bardzo krzywdzące i nieraz zabierają nam całą zabawę. Warto zatem obalić część takich nieprawdziwych informacji. Zacznijmy od kwestii fotobudek na imprezę..

Fotobudka nie nadaje się na imprezę rodzinną

Przede wszystkim spotkamy się z takim absurdalnym wręcz mitem, że fotobudki nie nadają się w ogóle na imprezy rodzinne. Tego bowiem, że świetnie sprawdzają się one na przeróżnych imprezach firmowych tudzież eventach albo w ogóle na urodzinach czy wieczorach panieńskich, tego nikt nie kwestionuje. Natomiast fotobudka na imprezie rodzinnej? Co ona niby miałaby tam robić?

Otóż jest to co prawda całkiem niekonwencjonalny pomysł, jednak może okazać się całkiem skuteczny. Jak bowiem zazwyczaj wyglądają imprezy rodzinne? Często wszyscy zaczynają się kłócić o politykę i wymieniać nazwy poszczególnych chorób, na które cierpią. Oczywiście wszystko przez to, że między pokoleniami powstała pewna luka i nikt do końca nie wie, jak ją zapełnić rozmową.

Tymczasem fotobudka naprawdę doskonale się tu sprawdzi. Przede wszystkim bowiem dzięki niej wszyscy zaczną naprawdę świetnie się bawić. Lody zostaną przełamane. To jednak nie wszystko. Bowiem po takiej imprezie z fotobudką zawsze zostają świetne pamiątki w postaci super śmiesznych zdjęć.

Fotobudka cena jest bardzo wygórowana

Często też pojawia się mit, że fotobudka cena jest wysoka. Tymczasem warto w zasadzie wejść na jakąkolwiek stronę internetową firmy zajmującej się wynajmem czy sprzedażą fotobudek i odkryjemy, że informacja ta jest z gruntu nieprawidłowa.

Fotobudka cena wynajmu kształtuje się w okolicach około kilkuset złotych za kilka godzin na wieczór, przy czym w tej cenie wszystko jest już zawarte. Warto jeszcze zaznaczyć, ze ostateczna cena fotobudki zależy od tego, jaką opcję wybierzemy czy np. z wieloma rekwizytami czy nie. W kwestii zaś sprzedaży fotobudek, ich cena zawiera się w kilkutysiącach złotych, co też nie jest zdecydowanie ceną specjalnie wygórowaną.

Fotobudka w ogóle jest niedostępna na wynajem

Już wcześniej zostało wspomniane to, że jak najbardziej fotobudkę można wynająć. Jedynym problemem może okazać się termin – trzeba to zrobić z odpowiednim wyprzedzeniem, bowiem fotobudki cieszą się coraz większą popularnością i dużo terminów jest od początku już zajmowanych.

zobacz więcej equarterdevelopment.org zobacz więcej